izmir escort

Coante Tezgah

Coante, kuvarsın ışıltısını ve gücünü hayatınıza taşıyor.

Coante sahip olduğu ileri teknoloji ve tecrübe farkıyla hayal gücünüzü aydınlatmak ve sınırları ortadan kaldırmak için yola çıktı. En son ve yenilikçi Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plaka üretir. Coante’nin en gelişmiş Breton teknolojisine sahip olması dünya çapındaki tüm ürünleri ve halihazırda üretilmemiş pek çok ürünü üstün kalite ve süreklilik ile üretme kapasitesi sağlar. Coante, alışılmışın dışına çıkıp, sadece iç mekan aplikasyonlarına uygun ürün üretmekle kalmayıp Coante Green adı altında üreteceği kuvars plakalarla dış mekanları da kuvars ışıltısıyla kaplar. Coante ürünleri tüketicinin zihnindeki tüm sınırları kaldırarak ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilirlik avantajı sağlar. Coante, her türlü zemin döşeme, kaplama, dış cephe, mutfak ve banyo tezgahı, yükseltilmiş döşeme ve merdivenlerde kullanılabilir.

Coante Nedir? Avantajları Nelerdir?

Coante Avantajları

Mermer ve granite göre Yüksek 7 MOHS sertliğe sahip Coante yüksek çizilme ve kimyasal direnci, leke tutmaz yapısı ile hem zemin hem tezgah uygulamalarında alternatiflerine karşı büyük avantaja sahiptir. Doğal taşın kullanılabildiği tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilen Coante ürünleri, doğal taşın aksine yapısında kılcal çatlaklar ve gözenekler bulundurmamasından dolayı hijyeniktir. Üstelik her biri tasarım ürünü olduğundan geniş renk seçenekleriyle hayatınıza şıklık katar..

Coante Nedir?

Coante sahip olduğu ileri teknoloji ve tecrübe farkıyla hayal gücünüzü aydınlatmak ve sınırları ortadan kaldırmak için yola çıktı.

Coante, en son ve yenilikçi Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plaka üretir.

Coante’nin en gelişmiş Breton teknolojisine sahip olması dünya çapındaki tüm ürünleri ve halihazırda üretilmemiş pek çok ürünü üstün kalite ve süreklilik ile üretme kapasitesi sağlar.

Coante Tezgahlar

- Coante tezgahlar, dünyadaki en sert minerallerden biri olan doğal kuvarstan üretilmektedir.

- Granite göre leke tutmayan, kolay kolay çizilmeyen ve yüksek kimyasal dirence sahip yapıları ile tezgah uygulamalarında alternatiflerine karşı büyük avantaja sahiptir.

- Coante’nin bir diğer avantajı gözeneksiz yapısı sayesinde üzerinde bakterilerin çoğalmasına izin vermeyen antibakteriyel özelliğe sahip olmasıdır.

- Kullanım kolaylığı ve sağlamlığının yanında coante tezgahlar tasarım harikası ve geniş renk seçenekleriyle evinize şıklık katar.

Granit Tezgahlar

- Kullanımı yaygın malzemelerden biri de doğal taş olan granittir.

- Granit de Coante gibi sağlam ve dirençlidir. Ancak bakım ve temizliği Coante kadar kolay değildir. Bazı yağlar ve asitler yüzeyinde lekeler oluşturabilir. Parlaklığını koruması için ayrıca bakım gerektirmektedir.

- Granit, ısıya ve diğer birçok mutfak öğesine karşı dayanıklı bir malzemedir. Ancak gözenekli yapısı nedeniyle dökülen sıvılar gözenekleri doldurabilmektedir.

- Doğal taş olduğundan renk seçeneği çok çeşitli değildir. Erimiş materyallerin soğutulması ve katılaşması ile oluşturulduğundan birbirinden farklı renk ve desen dedirler. Bu sebeple hiçbir granit mutfak tezgahı birbirine benzemez

TOP
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj