izmir escort

Dekton

Dekton Cam ve Porselen üretiminde kullanılan en gelişmiş ham maddeler ile yüzey üretiminde kullanılan en yüksek kalitedeki Kuvarsın Mükemmel karışımıyla oluşur..

Dekton, binlerce yıl boyunca yüksek ısı ve basınca maruz kalan doğal taşın geçirdiği metamorfik değişimin hızlandırılmış bir versiyonu olan yüksek teknolojili Sinterlenmiş Partikül Teknolojisini kullanır.Sinterlenmiş partikül teknolojisi en gelişmiş endüstriyel teknolojilerin yenilikçi uygulamalarını bir araya getirir. Bu evrim yeni bir süreç, devrimsel bir malzeme ve öncü bir ürün ortaya çıkarabilen teknolojik ve endüstriyel bir ilerlemeyi temsil eder. Elektronik mikroskoplama, DEKTON’a özel bir sinterleme ve ultra sıkıştırma sürecinin sonucu olarak malzemenin gözeneksizliğini anlamamızı sağlar. Bu sıfır gözeneklilik ile gerilim ve zayıf noktalara sebep olan mikro kusurların bulunmayışı Dekontun farklılığını ortaya koyar.

Dekton, ultra sıkıştırma teknolojisi le üretilmiştir ve bu nedenle çok dayanıklı olmasına rağmen çok incedir. Mutfaklarda, Banyolarda, zeminde, yüzeylerde özellikle de yoğun kullanılan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Standart üretimi olan renk ve yüzey seçeneklerinin yanı sıra, tasarımcıların hayallerini, herhangi bir malzemeyi renk ve doku olarak kopyalayarak yüksek kalite ve dayanım standartları ile hayata geçiriyor.

Dekton Nedir? Avantajları Nelerdir?

Yüksek UV Direnci

Dekton ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yüksek Çizilme Direnci

Dekton piyasada bulunan yüzeyler arasında çizilmeye karşı en dirençli yüzeydir. Bıçak Dekton'a zarar vermez. Bıçağınıza zarar gelmemesi için kesme tahtası kullanmanız önerilir.

Yüksek Ateş ve Isı Direnci

Dekton yanmadan, alev almadan ve çatlamadan yüksek sıcaklıklara dayanabilir.

Yüksek Aşınma Direnci

Dekton’un aşınmaya karşı granitten dayanıklı olması onu ticari uygulamalar ve zemin gibi yüksek trafiğe sahip alanlar için ideal bir yüzey haline getirir. Diğer yüzeyler zaman içerisinde aşınırken, Dekton’un üst yüzeyi ürünün yaşamı boyunca korunur ve asla yüzeyin yenilenmesi veya yeniden parlatılması gerekmez.

Yüksek Leke Direnci

Diğer yüzeyler lekeye dayanıklı iken, Dekton leke tutmaz. Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler bile yüzeyden kolaylıkla silinebilir. Dekton’un gözeneksiz yapısı ve reçine içermemesi sayesinde, kimyasallara dayanıklıdır. Çamaşır suyu, lavabo açıcı ve hatta ocak yağ çözücüleri gibi yaygın ev kimyasallarının damlaması veya sıçraması Dekton’a zarar vermeyecektir.

Yüksek Donma ve Çözülme Direnci

Dekton'un düşük termal genleşme katsayısı sayesinde aşırı sıcak ve aşırı soğukta oluşabilecek termal şoklara karşı dayanıklıdır. Donma ve çözülmeye karşı doğal direnci sayesinde en soğuk iklim koşullarında bile kullanılabilir.

Daha yüksek kalite ve performans seviyelerine ulaşmak için ilerlemek, Ultralogy

Önceden hayal edilemeyen, ancak şu an üstün performans düzeyi sağlayan boyut ve kalınlıkta yüzeyler üretmemizi sağlayan özel sıkıştırma ultra-kompakt kavramı olmasaydı, Dekton olmazdı.

Ultra-sıkıştırma malzemelerin mekanik özelliklerini etkiler. Bu düzeyde bir sıkıştırma malzemenin düşük gözenekli olmasına önemli ölçüde katkı sağlar ve onu az bakım gerektiren, uzun ömürlü bir ürün haline getirir. Dekton ile yapılacak her şey olağandışıdır.

Dekton’un geliştirilmesinde ilk olarak, tüm süreci ve imalat sürecinde kullanılan partiküllerin özelliklerini görmek için, basit bileşenler kullanarak ham maddeleri sinterliyoruz. Bu süreçte üç boyutlu tasarım modellerini ve sonsuz estetik olanakları dizisini ortaya çıkaran 16 farklı dekorasyon tekniği kullanıyoruz.

MUTFAK TEZGAHLARI

DEKTON, mutfağını emsalsiz bir alana dönüştürmek isteyenler için uzun ömürlü bir üründür. Eksiz ve hiçbir sınırlama olmaksızın tek parça montaj için büyük bir potansiyel sunar. Oldukça farklı tasarım tarzlarına kusursuz bir şekilde uyan yekpare bir yüzeyin cazibesine sahiptir.

DEKTON hepimizin içindeki aşçının istediği tüm özellikleri bir araya getirir. Dokunması keyif veren ve yıllarca kullanımın sonrasında bile yıpranmayan temiz bir yüzeydir. Bir öğünü arkadaşlarla veya aileyle paylaşmadan önce yemek hazırlama işini keyif verici bir deneyim haline getiren alanlar yaratma becerisine sahip, günlük yaşamın yoğun temposunda son derece kullanışlı bir malzemedir.

BANYO TEZGAHLARI

Banyo, evde hijyen ve uyumun mümkün olan en iyi şekilde kendisini ifade etmesi gereken bir alandır. Hoş ve rahatlatıcı anlar yaşamamıza yardımcı olan, hislerimizin kelimenin tam anlamıyla parmaklarımızın ucunda olduğu kişisel hijyen ve bakım alanı.

Dokular ve renkler suyla ilgili alanların tasarımı için sonsuz bir ilham kaynağıdır. DEKTON’dan söz ediyoruz, DEKTON’un olanakları sonsuzdur.

TOP
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj