izmir escort

Laminam

İtalyan Konsepti, Estetiği, Şıklığı.. Hayallerinizi benzersiz boyutlarda tasarlayın..

 

Laminam, İtalya’da ileri teknoloji ile üretilen LaminaM® ,ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor. Yenilikçi malzemeler ve üstün teknolojiyle dünyada 1000X3000 mm porselen karoları üreten ilk marka olan LaminaM porselen karolar 3.5 mm ve 5 mm incelik alternatifleri ile hem dış, hem de iç mekanlara değer katıyor. Zengin renk ve yüzey çeşitleri olan LaminaM serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm ticari ve rezidans projelerine profesyonel çözümler getiriyor. İtalya da ileri teknoloji ile üretilen Laminam, ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Laminam®  1620x324 mm seramik plakalar, mobilya dünyasına, yatay yüzeyler, masalardan mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanıyor. Mükemmel teknik performans için, Laminam maksimum hijyen ve dayanıklığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için ideadır.

Laminam® tezgahlarını özel kılan, içinde barındırdığı "Microban Anti bakteriyel Koruma" teknolojisidir. Porselen içeren mutfak tezgahlarında sadece tarafından sağlanan Microban Anti bakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar.

UYGULAMA ALANLARI

Zengin renk ve yüzey çeşitleri olan LaminaM® serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm ticari ve rezidans projelerine profesyonel çözümler getiriyor.Laminam Duvar, yer, dış cephe, kompozit ve yapısal alanlarda kullanılmaktadır.

LAMINAM OZELLİKLERİ

TOP
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar