izmir escort

Laminam

İtalyan Konsepti, Estetiği, Şıklığı.. Hayallerinizi benzersiz boyutlarda tasarlayın..

 

Laminam, İtalya’da ileri teknoloji ile üretilen LaminaM® ,ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor. Yenilikçi malzemeler ve üstün teknolojiyle dünyada 1000X3000 mm porselen karoları üreten ilk marka olan LaminaM porselen karolar 3.5 mm ve 5 mm incelik alternatifleri ile hem dış, hem de iç mekanlara değer katıyor. Zengin renk ve yüzey çeşitleri olan LaminaM serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm ticari ve rezidans projelerine profesyonel çözümler getiriyor. İtalya da ileri teknoloji ile üretilen Laminam, ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Laminam®  1620x324 mm seramik plakalar, mobilya dünyasına, yatay yüzeyler, masalardan mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanıyor. Mükemmel teknik performans için, Laminam maksimum hijyen ve dayanıklığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için ideadır.

Laminam® tezgahlarını özel kılan, içinde barındırdığı "Microban Anti bakteriyel Koruma" teknolojisidir. Porselen içeren mutfak tezgahlarında sadece tarafından sağlanan Microban Anti bakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar.

UYGULAMA ALANLARI

Zengin renk ve yüzey çeşitleri olan LaminaM® serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm ticari ve rezidans projelerine profesyonel çözümler getiriyor.Laminam Duvar, yer, dış cephe, kompozit ve yapısal alanlarda kullanılmaktadır.

LAMINAM OZELLİKLERİ

TOP
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj