izmir escort

Neolith

Yüksek Teknoloji ürünü, büyük ebatlı porselen levhadır.. Neolith Mutfak, Banyo ve Masa Tezgahlarında Tüm Sorunlarınız DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Neolith Tezgah, Islak zeminler, döşemeler, lambriler, kaplamalar, cepheler gibi yüzey uygulamaları için çözüm üretir. En talepkâr mimari projelere bile en etkili çözümler sunan, geniş bir renk ve yüzey yelpazesine sahip ve bu tasarım özellikleriyle sayısız uygulamada, iç ve dış alanda, döşeme ve kaplamalarda kullanılabilen günümüzdeki büyük ebatlı ve ileri düzey teknoloji ürünü porselen levhadır. Mutfak tezgahı, gıda artıkları ve bırakılmış atıklar malzemeye nufus edemediklerinden temizlenmesi oldukça kolaydır, bu nedenle Hijyen garanti eder. Çogu Durumda Nemli bir bez, temizlik için yeterlidir. Üretim işleminin bir başka avantajı ise ısıya karşı dayanıklı olmasıdır. Sıcak tencere ya da tava, yüzeyde herhangi bir deformasyon oluşturmaz.

Neolith ; Çizilmez,yanmaz,leke tutmaz ve en önemlisi doğal bir malzemedir. Tüm iç & dış mekan cephe ve duvar kaplamalarında, banyo & mutfak tezgahlarında ve zemin döşemelerinizde Neolith’i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Neolith Özellikleri

Yüksek makaslama kuvveti, ağır yükleme ve baskıya dayanıklı hale getirir. ÇEVRE DOSTUDUR tamimiyle doğal maddelerden üretilen Neolith çevreye zararlı hiçbir madde yaymaz ve tamamen geri dönüştürülebilir…

Yüksek Isıya Dayanıklıdır.

Yüksek ısıya maruz kaldığında teknik madde veya duman yaymaz ve alev almaz.

Tamamen Hijyeniktir.

Sağlığa zararlı hiç bir madde yaymaz ve besinlerle temasında hiçbir sakınca yoktur..

Temizlemesi Kolaydır..

Amonyak ya da çamaşır suyu vb. her türlü kimyasal temizlik maddesine karşı dayanıklıdır.

Hafiftir.

Porselen levhaların kalınlıkları, ulaşım ve taşımayı kolaylaştırırken cephe kaplamasındaki yük faktörünü azaltır..

UYGULAMA ALANLARI

Mimari projelerde ve özellikle dış cephe kaplamalarında, dünyanın en büyük ebatlı porselen seramik levhası olarak, asgari ek ihtiyacı ile geniş yüzeylerin örtülmesini, hafif ve esnek yapısı ile uygulama kolaylığını, pigment ayrışmasını önleyen özelliği nedeniyle dış hava şartlarından etkilenmeyerek parlaklık ve rengini muhafaza etmesini sağlar.
Mutfak kaplamalarında,sıfır su emilimiyle banyoda,sağlam ve çizilmelere karşı dayanıklılığıyla zeminde,geçiş ölçülerle daha hızlı uygulama, pigmentlerinde bozulma olmamasından dolayı rengini uzun süre korumasıyla dış cephede, estetik ve işlevselliği bir arada sunmasıyla kaplamalarda kullanılır.

TOP
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar