izmir escort

Parmastone

Estetiği, Şıklık.. Hayallerinizi benzersiz boyutlarda tasarlayın.. Çizilmeye, Isıya, Darbelere karşı dirençli Ekonomik Porselen Tezgah.

 

Parmastone, büyük ebat porselen SLAB üretiminde en kaliteli madenlerden seçilmiş minerallerin, özel laminasyon ve fermente edilmesiyle bir araya gelen özel nano-teknolojik bir üründür. İçerdiği kıymetli maden partikülleriyle temperlenen alaşımı sayesinde sektöründeki en çok ısıya ve darbeye dayanıklı, çizilmez, yanmaz ve leke tutmaz özelliğiyle, gıdayla temasa uygun, sağlıklı, hijyenik ve anti-alerjenik bir malzemedir. Uluslararası sertifikalara sahip, ödüllü bir malzeme olan PARMA STONE; kalitesiyle %100 kullanıcı dostu olarak garanti altına alınmıştır.

Birçok ülkede büyük firmalar tarafından tercih edilen PARMA STONE, hafifliği ve üstün teknik performansıyla tasarlanmış doğası ile, tasarımcılar tarafından iç ve dış mekan çözümlerinde kusursuz alanlar geliştirilmesine olanak sağlar.

Çeşitli Renk ve Desen Seçeneği:

Yaşam alanlarınızın her şeyden önce iyi görünmesi gerekir. Hammaddelerin çeşitli pigmentasyonu çeşitli renkler ve tonlar oluşturur, bu nedenle mevcut dekorunuzla veya yeni veya yenilenmiş bir mutfak için birçok farklı renk seçeneği mevcuttur.

Çeşitli Yüzey Seçeneği:

PARMA STONE levhaların ultra özel teknolojisi sayesinde Saten Mat, Kristal Parlak ve Dokulu Mat gibi özel yüzey seçenekleri elde edilmektedir.

En Büyük SLAB:

Doğal taş levhalardan çok daha büyük olan 162x322cm ebada kadar PARMA STONE levhalar mümkündür, böylece mutfak adalarını veya tezgahlarını tek bir plaka ile kaplayabilirsiniz. (Daha büyük plakalar, tezgahın bütün ve tüm görünümü için daha az dikiş / daha az derz anlamına gelir. Bu, kurulumu hızlandırır, dikiş-derz sorunları azalır ve sonuç olarak maliyeti azaltır.)

PARMASTONE OZELLİKLERİ

TOP
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj