izmir escort

Silestone

Silestone %94 oranında kuvarstan oluşan, olağanüstü sert ve çok dayanıklı bir malzemedir.

Silestone, mutfak ve banyolarınızın dekorasyonu için doğal kuvarsa etkileyici güzellik, farklı renkler, sıra dışı yüzeyler ve üstün fiziksel özellikler katan işlemlerden geçirilmesiyle elde edilir.Silestone Kuvars yüzeylerde dünyanın en büyük üreticisi olan toplam pazar payı olarak da dünya lideridir. 50’den fazla rengi, 2 farklı şık yüzeyi ve anti bakteriyel koruma özelliği ile benzersizdir. Aileniz için maksimum hijyen sağlarken evinizi özel kılar... Kuvars, doğada bulunan en sağlam ve en güzel maddelerden biridir. Elegan bir görünümü vardır. Ağırlığı ve hissi doğal bir taşınkine benzemekle beraber, doğal taştan çok daha yüksek bir kalitededir. İçerdiği %93 oranında doğal kuvarstan oluşan, en güzel mutfak tezgâhlarının yapımında ve en yenilikçi mimari uygulamalarda tercih edilmektedir.
Tamamen homojen düz renkler sunan, bütün doğal taşlardan daha üstündür. İçerdiği yüksek kuvars miktarı sayesinde leke ve çizilmelere karşı müthiş bir dayanıklılık sağlarken, anti bakteriyel özelliği sayesinde ailenizin sağlığını da korumaya devam eder.İdeal mutfak tezgahı malzemeniz benzersiz bir stile, dayanıklılığa sahip ve bakımı kolay olmalıdır. Bu üç önemli noktayı göz önüne alarak seçenekleri kuvars ve granit olarak daraltabiliriz.

Silestone® tezgahlarını özel kılan, içinde barındırdığı "Microban Anti bakteriyel Koruma" teknolojisidir. Kuvars içeren mutfak tezgahlarında sadece tarafından sağlanan Microban Anti bakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar. Tezgah malzemeleri seçeneklerinin çok olması yaşam stilinize ve mekanınıza en uygun malzeme seçimini güçleştirir.

Silestone Yüzey Seçenekleri..

Orijinal Silestone kuvars yüzeyidir. Zamana karşı koyan bir görünüm ve dokunuş. Silestone orijinal parlak yüzeyler ışıltılı bir parlaklık ve doğal taşın yumuşak hissi ile dünya çapında popülerliğini sürdürmektedir. Bu derin ve saf yüzey Silestone kuvarsının seçkinliğini ve berraklığını vurgular.

Silestone Suede yüzey saf güzellik ve konfor hissi uyandıran eşsiz bir yumuşaklık dokusu veren çok özel bir yüzeydir. Temel özellikleri: gösterişli mat bir yüzey, renklerinin güzelliğini vurgulamak için ek ürünlere ihtiyaç duyulmaması, lekelere karşı yüksek direnç, yumuşak bir dokunuş ve renk uyumu.

Volcano aynı anda hem rüstik hem de yumuşaklık hissi verebilen özel bir kuvars yüzeydir. Volcano, mutfak ve banyolar için elegan ve farklı bir yüzey bulmak için yapılan Ar-Ge çalışmalarının bir sonucudur. Volcano, dayanıklı ancak yumuşak bir his veren malzeme sevenler için tasarlanmıştır ve duvar kaplamaları ya da tezgah olarak kullanım için idealdir.

Silestone Nedir? Avantajları Nelerdir?

Yüksek Kalite Garantisi

Silestone®, üstün antibakteriyel korumalı tezgah ve evyeler gibi ürünler dahil olmak üzere yüksek kaliteli mutfak ve banyolar için tasarlanmış kuvars yüzeylerin önde gelen üreticisidir.

Yüksek Leke Direnci

Silestone® gözeneksiz bir yüzeye sahip olması sayesinde kahve, şarap, limon suyu, zeytinyağı, sirke, makyaj malzemesi ve başka birçok gündelik ürünlerden kaynaklanan lekelere karşı yüksek dirençlidir.

Çizilme Direnci

Kuvars dünyanın en sert minerallerinden biridir. Dış etkenlere karşı gösterdiği bu yüksek direnç ürünlerimizi dayanıklı yapar.

Yüksek Darbe Direnci

Silestone® yüksek darbe direnci sayesinde granit, mermer gibi benzeri katı yüzeylerden daha dayanıklıdır. Bu özellik sayesinde tencere, tava gibi sert nesneleri kullanırken mutfağınızda sorun yaşamazsınız.

Doğal Kuvars

Kuvars genellikle beyaz veya saydam olan kristal silikon dioksittir (SiO2), ancak oluşumu sırasında farklı yabancı maddeler ile temasa geçerek diğer renklerde de bulunabilmektedir.

Geniş Renk Yelpazesi

Mutfak ve banyonuz için farklı tarz ve yüzeylere yönelik istekleri karşılayabilecek 60’ın üzerinde Silestone rengi mevcuttur.

Silestone, tezgahlar için neden en mükemmel seçimdir?

Silestone granit ve doğal taş gibi gelenkesel malzemelerin yerine mutfak ve banyo tezgahları için en mükemmel seçenek oldu. Bu Silestone kuvars tezgahların mutfak ve banyo gibi yoğun kullanılan alanlarda olağanüstü dayanıklılık göstermesi ve farklı yüzey ile sınırsız renk seçeneğine sahip olması sayesinde gerçekleşti.

Silestone kahve, şarap, limon suyu gibi gün içinde tüketilen ürünlerin lekelerine dirençli, neredeyse gözeneksiz bir üründür.

Kuvars var olan en sert maddelerden biridir ve ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlar.

TOP
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj